Skål samt penselvas Kina

Skål samt penselvas Kina
Skål samt penselvas Kina
Skål samt penselvas Kina
Skål samt penselvas Kina
Skål samt penselvas Kina
Skål samt penselvas Kina
Skål samt penselvas Kina
Skål samt penselvas Kina
Skål samt penselvas Kina
Skål samt penselvas Kina
Skål samt penselvas Kina
Skål samt penselvas Kina
Skål samt penselvas Kina
Skål samt penselvas Kina
Skål samt penselvas Kina
Skål samt penselvas Kina

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL, PENSELVAS, 2 dlr., porslin, Kina, 1900-tal, polykrom dekor i emaljfärger, järnoxid samt sepia, botten med märke, höjd 6-12 cm, fatets längd ca 22 cm

Slitage

619531

2019-03-01