Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SPEGEL, sengustaviansk, 1700-talets slut, skuren i trä och bronserad, folierade kvicksilverglas, krönet med dekor av parställda sfinxer vid torchère, ca 113x58 cm

Åldersrelaterat slitage

619532

2019-03-01