Spegel
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SPEGEL, sengustaviansk, 1700-talets slut, skuren i trä och bronserad, folierade kvicksilverglas, krönet med dekor av parställda sfinxer vid torchère, ca 113x58 cm
Åldersrelaterat slitage
619532
2019-03-01