Skåp rokokostil

Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKÅP, 1800-tal, rokokostil, 2 delat, välvda dörrar, bemålat, höjd ca 210, 128x52 cm

Färgbortfall, slitage, nyckel saknas, renoverat och kompletterat, nederdelen från omkring 1900

619545

2019-03-02