Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORD, 18/1900-tal, Fransk Lantstil, 2 lådor i sragen draghandtag i mässing, lövträ, höjd ca 76, 178x83 cm

Slitage, maskstunget

619546

2019-03-01