Perkins

Perkins
Perkins
Perkins
Perkins
Perkins
Perkins

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

J PERKINS (1800-tal): Porträtt av Maria Cederschiöld, signerad J Perkins, olja på duk, ca 39x30 cm

619549

2019-03-01