Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
SKULPTUR i form av buddhahuvud, fragment, 1700/1800-tal, möjligen Thailand, brons med små rester av förgyllning, monterad på sockel i trå, höjd (med sockel) ca 9 cm
Fragment, ena örat borta
619553
2019-03-01