Klubbat för:
34 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
GIUSEPPE CAPOGROSSI (Italien, 1900-1972): Abstrakt komposition, signerad och daterad Capogrossi 67, akvarell, ca 25x20 cm
PROVENIENS: Ur större privatsamling, Lund
619557
2019-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här