Capogrossi akvarell Tema Abstrakt & konkret

Klubbat för:

34 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

GIUSEPPE CAPOGROSSI (Italien, 1900-1972): Abstrakt komposition, signerad och daterad Capogrossi 67, akvarell, ca 25x20 cm

PROVENIENS: Ur större privatsamling, Lund

619557

2019-03-01