Pokalglas 1700-tal
Valmis
2019-03-07
619564
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
POKALGLAS, 1700-talets första hälft, Schlesien, gjutet sexkantigt ben med luft, konande cuppa med riklig gravyr, höjd ca 17 cm