Carl Larsson etsning

Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL LARSSON (1853-1919): "Den underliga dockan", monogramsignerad i blyerts C. L., etsning, ca 27x22 cm

Gulnad

619565

2019-03-11