Åke Wickström oljemålning

Åke Wickström oljemålning
Åke Wickström oljemålning
Åke Wickström oljemålning
Åke Wickström oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

ÅKE WICKSTRÖM (född 1927): Folksamling vid hus, signerad Å Wickström, olja på duk, ca 33x42 cm

619568

2019-03-01