Skåp tapetserat med blomsterplanscher

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKÅP, 1900-talets mitt, stomme fanerad i teak, senare tapeserat med floraplanscher ur "Nordens Flora" av CAM Lindman, invändigt med hyllplan, höjd ca 110 cm, samt 96x45 cm

Bruksslitage

619571

2019-03-01