Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAVID WALLIN (1876-1957): ´´Tempio Della Sibilla´´, signerad D Wallin, daterad á tergo Tivoli Mars 1910 Rom, kvarlåtenskapsstämpel, olja på pannå, ca 29x31 cm
619593
2019-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här