Elsa Ström-Ciacelli oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELSA STRÖM-CIACELLI (1876-1952): Stilleben, signerad Paris E. Ström, olja på pannå, ca 33x16 cm

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

619594

2019-03-25