Helmut Mantel
2019-03-01
619597
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HELMUT MANTEL (född 1925): Havsmotiv, signerad E H Mantel, olja på duk, ca 60x80 cm