Helmut Mantel
Valmis
2019-03-01
619597
| Korkein tarjous | 1 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
HELMUT MANTEL (född 1925): Havsmotiv, signerad E H Mantel, olja på duk, ca 60x80 cm