Bergboms golvlampa

Bergboms golvlampa
Bergboms golvlampa
Bergboms golvlampa
Bergboms golvlampa
Bergboms golvlampa
Bergboms golvlampa
Bergboms golvlampa
Bergboms golvlampa

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERGBOMS, golvlampa, 1970-tal, stomme i mässing, rund kupa, undertill etikettmärkt, höjd ca 125 cm

Bruksslitage, saknar raster, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

619614

2019-03-01