Solur

Solur
Solur
Solur
Solur
Solur
Solur
Solur
Solur
Solur
Solur

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOLUR, 1900-talets andra hälft, patinerat järn samt, sockel i betong, totalhöjd ca 146 cm

Slitage

619626

2019-03-01