Sittpuff Dux

Sittpuff Dux
Sittpuff Dux
Sittpuff Dux
Sittpuff Dux
Sittpuff Dux
Sittpuff Dux
Sittpuff Dux
Sittpuff Dux
Sittpuff Dux
Sittpuff Dux

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SITTPUFF, Dux, 1950-tal, originalklädsel i strukturvävd ylletextil, ben av betsat lövträ, höjd ca 40, 48x48 cm

Slitage, fläckar, mindre hål

619630

2019-03-01