Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, Tabergs Möbler, 1960-tal, teak, 3 dörrar med bakomvarande hyllor, betsad triangulär benställning, höjd ca 105, 152x44 cm, nyckel finns

Slitage

619641

2019-03-01