Åke Laurén oljemålning

Åke Laurén oljemålning
Åke Laurén oljemålning
Åke Laurén oljemålning
Åke Laurén oljemålning
Åke Laurén oljemålning
Åke Laurén oljemålning
Åke Laurén oljemålning
Åke Laurén oljemålning

Klubbat för:

60 EUR

200 EUR

ÅKE LAURÉN (1879-1951), landskap, signerad samt daterad -15, olja på duk 28x37 cm

619656

2019-03-01