Åke Laurén oljemålning

Åke Laurén oljemålning
Åke Laurén oljemålning
Åke Laurén oljemålning
Åke Laurén oljemålning
Åke Laurén oljemålning
Åke Laurén oljemålning
Åke Laurén oljemålning
Åke Laurén oljemålning

Klubbat för:

50 EUR

200 EUR

ÅKE LAURÉN (1879-1951) grönska, signerad, olja på duk, uppfodrad på pannå, 41x32 cm

619658

2019-03-03