Skrivbord Engelsk stil

Skrivbord Engelsk stil
Skrivbord Engelsk stil
Skrivbord Engelsk stil
Skrivbord Engelsk stil
Skrivbord Engelsk stil
Skrivbord Engelsk stil
Skrivbord Engelsk stil
Skrivbord Engelsk stil
Skrivbord Engelsk stil
Skrivbord Engelsk stil
Skrivbord Engelsk stil
Skrivbord Engelsk stil

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, Engelsk stil, stomme fanérad i mahogny, 3 lådor i sargen samt. 1 lucka i vardera pelare, 1 invändigt med hyllor, 1 invändigt med lådor, skrivskiva i textil, höjd ca 82 cm, skivans mått ca 140x81 cm

Bruksslitage, fanérskador, färgfläckar, samt. avslag

619668

2019-03-01