Porträtt
Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Damporträtt, olja på duk, 73x60 cm. Originalduk. Ägarstämpel på baksidan.
PROVENIENS: Systrarna Vera och Naja Cedergren, Riddargatan 1, Stockholm
Svensk privatsamling
För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se
Lagningar
619669
2019-03-10