Anton Lindforss oljemålning

Anton Lindforss oljemålning
Anton Lindforss oljemålning
Anton Lindforss oljemålning
Anton Lindforss oljemålning
Anton Lindforss oljemålning
Anton Lindforss oljemålning

Klubbat för:

170 EUR

Utropspris

300 EUR

ANTON LINDFORSS (1890-1943) Flicka, signerad samt daterad 1938, olja på duk, 61x46 cm

oinramad

619681

2019-03-01