Karmstol design Erik Kirkegaard

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

ERIK KIRKEGAARD, karmstol, 1950-tal, Höng stolefabrik, Danmark, teak, svart skinnklädsel, sitthöjd ca 45 cm, märkt "Made in Denmark Design: Kirkegaard"

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, repor

619685

2019-03-03