Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ERIK KIRKEGAARD, karmstol, 1950-tal, Höng stolefabrik, Danmark, teak, svart skinnklädsel, sitthöjd ca 45 cm, märkt "Made in Denmark Design: Kirkegaard"
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, repor
619685
2019-03-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner