Litografi efter Raoul Dufy Paris

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

RAOUL DUFY (1877-1953), efter: Vy över Paris, signerad i trycket, grafiskt blad, bildmått ca 19x13 cm

Zustandsbeschreibung

619687

2019-03-11