Georg Suttner oljemålning

Georg Suttner oljemålning
Georg Suttner oljemålning
Georg Suttner oljemålning
Georg Suttner oljemålning
Georg Suttner oljemålning
Georg Suttner oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEORG SUTTNER (1922-2014): Modellstudie, signerad Suttner, olja på duk, ca 43,5x46 cm

619691

2019-03-01