Anton Lindforss oljemålning

Anton Lindforss oljemålning
Anton Lindforss oljemålning
Anton Lindforss oljemålning
Anton Lindforss oljemålning
Anton Lindforss oljemålning
Anton Lindforss oljemålning
Anton Lindforss oljemålning
Anton Lindforss oljemålning

Klubbat för:

100 EUR

Utropspris

200 EUR

ANTON LINDFORSS (1890-1943) Stilleben med pipa, signerad samt daterad -18, olja på pannå, 21,5x16 cm.

619729

2019-03-01