Wilho Sjöström gouache

Wilho Sjöström gouache
Wilho Sjöström gouache
Wilho Sjöström gouache
Wilho Sjöström gouache
Wilho Sjöström gouache
Wilho Sjöström gouache
Wilho Sjöström gouache
Wilho Sjöström gouache

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

300 EUR

WILHO SJÖSTRÖM (1873-1944) Ålandskap, signerad samt daterad 1926, gouache, 40x31 cm

619734

2019-03-02