Klubbat för:
240 EUR
Utropspris
200 EUR
AXEL HAARTMAN (1877-1969) Nature morte, signerad samt daterad 1913, olja på duk, 51x64 cm
oinramad
619737
2019-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här