Axel Haartman oljemålning
Klubbat för:
240 EUR
Arviointi
200 EUR
Kuvaus
AXEL HAARTMAN (1877-1969) Nature morte, signerad samt daterad 1913, olja på duk, 51x64 cm
Kuntoraportti
oinramad
619737
Päivämäärä:
2019-03-01