Bricka silver
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRICKA, silver, C G Hallbergs, Stockholm, 1917, rund med uddiga kanten, graverad inskription till baksidan och monogram till framsidan, diameter ca 34 cm, totalvikt ca 98 g
Bruksslitage, mindre repor, ställvis anlöpning
619739
2019-03-14