Bricka silver

Bricka silver
Bricka silver
Bricka silver
Bricka silver
Bricka silver
Bricka silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRICKA, silver, C G Hallbergs, Stockholm, 1917, rund med uddiga kanten, graverad inskription till baksidan och monogram till framsidan, diameter ca 34 cm, totalvikt ca 98 g

Bruksslitage, mindre repor, ställvis anlöpning

619739

2019-03-14