Klubbat för:
1 200 EUR
Utropspris
1 500 EUR
SANTERI SALOKIVI (1886-1940) Båthus, signerad samt daterad -39, olja på duk, 57x73 cm
619746
2019-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här