Kärl 17/1800-tal

Kärl 17/1800-tal
Kärl 17/1800-tal
Kärl 17/1800-tal
Kärl 17/1800-tal
Kärl 17/1800-tal
Kärl 17/1800-tal
Kärl 17/1800-tal
Kärl 17/1800-tal
Kärl 17/1800-tal
Kärl 17/1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KÄRL, 17/1800-tal, koppar med hänklar i järn och fodrad med tenn, längd ca 52 cm

Slitage, rost, bucklor, lagning till botten

619750

2019-03-14