Nils Rundgren oljemålning

Nils Rundgren oljemålning
Nils Rundgren oljemålning
Nils Rundgren oljemålning
Nils Rundgren oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS RUNDGREN "Björnjägaren" (1890-1971): Naivistisk komposition, otydligt signerad och daterad Nils Rundgren 1971, olja på duk, ca 36x66 cm

619779

2019-03-02