Linneskåp jugend
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LINNESKÅP, 1900-talets början, jugend, vit bemålat med bladlik mässing beslag, 1 dörr med bakomliggande hyllplan samt 1 låda, höjd ca 202, 76x44.5 cm
Bruksslitage, senare målning, ställvis förlust av färg
619785
2019-03-14