Saltkar silver

Saltkar silver
Saltkar silver
Saltkar silver
Saltkar silver
Saltkar silver
Saltkar silver
Saltkar silver
Saltkar silver
Saltkar silver
Saltkar silver
Saltkar silver
Saltkar silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALTKAR, STRÖARE, PEPPARKVARN, 4 st, silver england, samt sockerströare, gewe silvervarufabriken malmö, 1900-talets första hälft, höjd mellan ca 4-15 cm, vikt 463 g

Smärre bruksspår och slitage

619789

2019-03-02