Mollie Faustman oljemålning

Mollie Faustman oljemålning
Mollie Faustman oljemålning
Mollie Faustman oljemålning
Mollie Faustman oljemålning
Mollie Faustman oljemålning
Mollie Faustman oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

MOLLIE FAUSTMAN (1883-1966): Landskap, monogramsignerad MF, olja på duk, ca 46x62 cm

Zustandsbeschreibung

Dukskada i övre vänster hörn

619790

2019-03-06