Byst Grand Tour souvenir
Valmis
2019-03-10
619800
| Korkein tarjous | 12 000 SEK |
| Arviointi | 15 000 SEK |
BYST, 1700-tal, Grand Tour souvenir, föreställande pseudo-kejsare, draperad mantel och uniform, skulpterad carraramarmor, höjd 29,5 cm
För konditionsrapport kontakta markus.anderzon@auktionsverket.se
Nagg, lagningar, retuscher