Byst Grand Tour souvenir

Byst Grand Tour souvenir
Byst Grand Tour souvenir
Byst Grand Tour souvenir
Byst Grand Tour souvenir
Byst Grand Tour souvenir
Byst Grand Tour souvenir
Byst Grand Tour souvenir
Byst Grand Tour souvenir
Byst Grand Tour souvenir
Byst Grand Tour souvenir
Byst Grand Tour souvenir
Byst Grand Tour souvenir

Klubbat för:

12 000 SEK

15 000 SEK

BYST, 1700-tal, Grand Tour souvenir, föreställande pseudo-kejsare, draperad mantel och uniform, skulpterad carraramarmor, höjd 29,5 cm

För konditionsrapport kontakta markus.anderzon@auktionsverket.se

Nagg, lagningar, retuscher

619800

2019-03-10