Byst Grand Tour souvenir
Klubbat för:
12 000 SEK
15 000 SEK
BYST, 1700-tal, Grand Tour souvenir, föreställande pseudo-kejsare, draperad mantel och uniform, skulpterad carraramarmor, höjd 29,5 cm
För konditionsrapport kontakta markus.anderzon@auktionsverket.se
Nagg, lagningar, retuscher
619800
2019-03-10