Bokskåp Karl Johan

Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOKSKÅP, Karl Johan, fanerad i mahogny, överdel med glasade dörrar och spröjs, inredning med hyllor, nyckelskyltar av mässing, höjd 233, 116 x 41 cm,
två nycklar att hämta på utlämningen

Smärre fanérskador

619809

2019-03-02