Bokskåp Karl Johan
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BOKSKÅP, Karl Johan, fanerad i mahogny, överdel med glasade dörrar och spröjs, inredning med hyllor, nyckelskyltar av mässing, höjd 233, 116 x 41 cm,
två nycklar att hämta på utlämningen
Smärre fanérskador
619809
2019-03-02