Skrin i silver

Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIN, silver, 1900-talets mitt, svenska importstämplar, gravyr med årtal och monogram i botten, höjd ca 11,5, största vidd 14 cm, vikt ca 434 g

Bruks och åldersrelaterat slitage

619815

2019-03-02