Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Gamla Oxelösund", signerad roland S, PT, färglitografi, bildmått ca 31x43 cm

619816

2019-03-06