Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Höst, Bullerö", signerad roland S, 46/350, färglitografi, bildmått ca 28x40 cm
619828
2019-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här