Konsollbord gustaviansk stil
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KONSOLLBORD, 1800-tal, gustaviansk stil, stomme i lackerat trä med förgyllda detaljer, skuren dekor med kannelerade ben och hörn fleuroner, höjd ca skivans mått ca 74 cm, skivans mått ca 41x80 cm
Åldersrelaterat slitage, skivan med fläck
619835
2019-03-02