Konsollbord gustaviansk stil

Konsollbord gustaviansk stil
Konsollbord gustaviansk stil
Konsollbord gustaviansk stil
Konsollbord gustaviansk stil
Konsollbord gustaviansk stil
Konsollbord gustaviansk stil
Konsollbord gustaviansk stil
Konsollbord gustaviansk stil
Konsollbord gustaviansk stil
Konsollbord gustaviansk stil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KONSOLLBORD, 1800-tal, gustaviansk stil, stomme i lackerat trä med förgyllda detaljer, skuren dekor med kannelerade ben och hörn fleuroner, höjd ca skivans mått ca 74 cm, skivans mått ca 41x80 cm

Åldersrelaterat slitage, skivan med fläck

619835

2019-03-02