Silver

Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄGARE, 17 dlr, silver, skål, WMF, CG Hallberg, sockertång, vindruvstång, svenska kontrollstämplar och importstämplar, mått mellan ca 5-16 cm, vikt 730 g

Bruks och åldersrelaterat slitage

619841

2019-03-02