Silver
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÄGARE, 17 dlr, silver, skål, WMF, CG Hallberg, sockertång, vindruvstång, svenska kontrollstämplar och importstämplar, mått mellan ca 5-16 cm, vikt 730 g
Bruks och åldersrelaterat slitage
619841
2019-03-02