Sabel

Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SABEL, brittisk, 1800-talets slut, för kavalleriofficer, genombrutet stålfäste, stålbalja, längd ca 98 cm

A Gentleman´s Auction

Balja med slitage

619849

2019-04-26