Roalnd Svensson färglitografi

Roalnd Svensson färglitografi
Roalnd Svensson färglitografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Båtvarv, signerad roland S, 179/200, färglitografi, bildmått ca 40x29 cm

Lös i passepartout

619850

2019-03-06