Silvermuggar

Silvermuggar
Silvermuggar
Silvermuggar
Silvermuggar
Silvermuggar
Silvermuggar
Silvermuggar
Silvermuggar

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MUGGAR, 12 st, silver, stämplade K. Andersson, Stockholm, 1947, invändigt förgyllda, höjd ca 5 cm, vikt ca 540 g, i orginaletui

Smärre slitage

619859

2019-03-02